Kalathos House 4 Apartment By Gt House

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Kalathos House 4 Apartment By Gt House Lissabon is op 800 meter van de Praça do Comércio gelegen en op 7 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Oceanário de Lisboa.

In dit appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Kalathos House 4 Apartment By Gt House zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement is in de wijk Castelo van Lissabon gelegen, in de buurt van Castelo de São Jorge, een paar stappen van de Kerk van Santo António. Dit appartement is op loopafstand van ongeveer 14 minuten ervandaan het Rossio. Kalathos House 4 Apartment By Gt House bevindt zich op ongeveer 2 km van Avenida da Liberdade. De accommodatie is maar 250 meter van de bushalte Miradouro de Santa Luzia bushalte en ligt tevens niet ver van het metrostation Terreiro do Paço.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Kalathos House 4 Apartment By Gt House Lissabon
Castle Cozy Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Castle Cozy Apartment

8.6
Fantastisch 47 beoordelingen
34 m van de accommodatie
USD 149 USD 134
per nacht
O Poleiro - Modern Living
Mobiele prijsaanbieding

O Poleiro - Modern Living

57 m van de accommodatie
USD 107 USD 96
per nacht
Central 1Bd Flat Near Lisbon
Mobiele prijsaanbieding

Central 1Bd Flat Near Lisbon

7.5
Goed 10 beoordelingen
126 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    8 km

    Treinstations

    Rossio Train Station
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer39658/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Kalathos House 4 Apartment By Gt House gelegen?
      Kalathos House 4 Apartment By Gt House is in de wijk Castelo van Lissabon gesitueerd, op 800 meter van de Praça do Comércio.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Kalathos House 4 Apartment By Gt House?
      Populaire plekken in de buurt van Kalathos House 4 Apartment By Gt House zijn onder andere Avenida da Liberdade, de Praça do Comércio, het Rossio.
    • Hoeveel kost het om bij Kalathos House 4 Apartment By Gt House te verblijven?
      Een overnachting in Kalathos House 4 Apartment By Gt House kost €207.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Kalathos House 4 Apartment By Gt House?
      Restaurants in de buurt van Kalathos House 4 Apartment By Gt House zijn onder andere Especialides do Recolhimento en arco do castelo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    8 km

    Treinstations

    Rossio Train Station
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Kalathos House 4 Apartment By Gt House Lissabon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten